Kola:
Tabulka - 1.liga
PořadíDružstvoUtkání2 body1 bod0 bodůPrůměrSkóreBody
1.KOS Krnov1816021025,67145 : 3532
2.Lichnováci1815031014,39134 : 4630
3.KVS Ekodivize181305969,67108 : 7226
4.Holki181107945,83101 : 7922
5.Pyraně181017933,0084 : 9621
6.Kumpáni18909926,7295 : 8518
7.Isotra team18909966,0691 : 8918
8.Marastníci18909887,0084 : 9618
9.Olympionici186012908,7859 : 12112
10.Sputnik184014907,0068 : 1128
11.Wandráci183114897,9461 : 1197
12.Flamengo Heřmanice182016849,3350 : 1304

Hráči, kteří odehráli alespoň 2/3 zápasů
Nejlepších 15 hráčů - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci296
2.Klech JosefOlympionici293
3.Hroza MarekKVS Ekodivize288
4.Daranský PetrKOS Krnov287
5.Hrnčíř PavelSputnik285
6.Kučerka RobertSputnik284
7.Opěla JanLichnováci283
8.Chlebovský BohumírKOS Krnov282
9.Pecha RudolfKOS Krnov281
Šindler JosefHolki281
11.Maňásek JiříLichnováci277
Procházka MiroslavPyraně277
13.Švrčina MartinKVS Ekodivize276
14.Štěpaník BedřichKumpáni275
15.Andrle PavelKumpáni274

Nejlepších 15 hráčů - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci209
2.Opěla JanLichnováci202
3.Chlebovský BohumírKOS Krnov201
4.Maňásek JiříLichnováci198
5.Procházka MiroslavPyraně197
6.Smejkalová MartinaHolki195
7.Pluhař BedřichKOS Krnov194
8.Hroza MarekKVS Ekodivize192
Šindler JosefHolki192
10.Daranský PetrKOS Krnov191
11.Pecha RudolfKOS Krnov190
Stavař ErichIsotra team190
Švrčina MartinKVS Ekodivize190
14.Blokša PetrPyraně189
Morávková AndreaHolki189
Nejlepších 15 hráčů - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Klech JosefOlympionici116
2.Brňák DrahoslavLichnováci115
3.Hroza MarekKVS Ekodivize112
4.Kučerka RobertSputnik111
5.Procházka MiroslavPyraně107
6.Opěla JanLichnováci105
7.Morávková AndreaHolki104
8.Pecha RudolfKOS Krnov103
9.Smejkalová MartinaHolki102
10.Stavař ErichIsotra team99
Šindler JosefHolki99
12.Daranský PetrKOS Krnov98
Hrnčíř PavelSputnik98
Slepička JiříWandráci98
15.Andrle PavelKumpáni97

Pro všechny hráče
Nejlepších 15 výkonů - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci296
2.Klech JosefOlympionici293
3.Anderle RomanKOS Krnov291
4.Brňák DrahoslavLichnováci290
Brňák DrahoslavLichnováci290
6.Anderle RomanKOS Krnov289
7.Hroza MarekKVS Ekodivize288
8.Daranský PetrKOS Krnov287
9.Hrnčíř PavelSputnik285
10.Kučerka RobertSputnik284
Zbořil TomášFlamengo Heřmanice284
12.Opěla JanLichnováci283
Opěla JanLichnováci283
14.Chlebovský BohumírKOS Krnov282
15.Pecha RudolfKOS Krnov281

Nejlepších 15 výkonů - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci209
2.Opěla JanLichnováci202
Vavrečka Michal KOS Krnov202
4.Chlebovský BohumírKOS Krnov201
5.Maňásek JiříLichnováci198
6.Procházka MiroslavPyraně197
7.Anderle RomanKOS Krnov196
Záhumenský LukášWandráci196
9.Smejkalová MartinaHolki195
Vavrečka Michal KOS Krnov195
11.Pluhař BedřichKOS Krnov194
12.Anderle RomanKOS Krnov193
Maňásek JiříLichnováci193
14.Hroza MarekKVS Ekodivize192
Procházka MiroslavPyraně192
Nejlepších 15 výkonů - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Klech JosefOlympionici116
2.Brňák DrahoslavLichnováci115
3.Zbořil TomášFlamengo Heřmanice114
4.Hroza MarekKVS Ekodivize112
5.Kučerka RobertSputnik111
6.Procházka MiroslavPyraně107
7.Slíva DavidLichnováci106
8.Opěla JanLichnováci105
9.Morávková AndreaHolki104
10.Hroza MarekKVS Ekodivize103
Pecha RudolfKOS Krnov103
12.Smejkalová MartinaHolki102
Vavrečka Michal KOS Krnov102
14.Brňák DrahoslavLichnováci101
15.Stavař ErichIsotra team99

Pro všechny hráče
Účast v nejlepší šestce - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci11 x
2.Chlebovský BohumírKOS Krnov9 x
3.Hroza MarekKVS Ekodivize6 x
Kučerka RobertSputnik6 x
Opěla JanLichnováci6 x
Pecha RudolfKOS Krnov6 x
Pluhař BedřichKOS Krnov6 x
Procházka MiroslavPyraně6 x
9.Čubík OndřejLichnováci4 x
Daranský PetrKOS Krnov4 x
Smejkalová MartinaHolki4 x
12.Anderle RomanKOS Krnov3 x
Hrnčíř PavelSputnik3 x
Morávková AndreaHolki3 x
Slíva DavidLichnováci3 x
Stanovský VítězslavIsotra team3 x
Stavař ErichIsotra team3 x
Šindler JosefHolki3 x
Štěpaník BedřichKumpáni3 x
Vavrečka Michal KOS Krnov3 x
21.Klech JosefOlympionici2 x
Maňásek JiříLichnováci2 x
Podaná MichaelaMarastníci2 x
Švrčina MartinKVS Ekodivize2 x
25.Andrle MiroslavKumpáni1 x
Andrle PavelKumpáni1 x
Blokša PetrPyraně1 x
Chmelařová MiroslavaOlympionici1 x
Kalužová GabrielaOlympionici1 x
Kašpar PatrikMarastníci1 x
Ondrusz PetrMarastníci1 x
Pán VladimírIsotra team1 x
Slepička JiříWandráci1 x
Stavařová MarkétaIsotra team1 x
Vaněk VáclavKVS Ekodivize1 x
Vašek PavelIsotra team1 x
Zbořil TomášFlamengo Heřmanice1 x

Účast v nejlepší šestce - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci8 x
2.Daranský PetrKOS Krnov6 x
Procházka MiroslavPyraně6 x
Stanovský VítězslavIsotra team6 x
5.Hroza MarekKVS Ekodivize5 x
Chlebovský BohumírKOS Krnov5 x
Pluhař BedřichKOS Krnov5 x
Smejkalová MartinaHolki5 x
9.Pán VladimírIsotra team4 x
Šindler JosefHolki4 x
11.Andrle PavelKumpáni3 x
Blokša PetrPyraně3 x
Kučerka RobertSputnik3 x
Maňásek JiříLichnováci3 x
Morávková AndreaHolki3 x
Opěla JanLichnováci3 x
Pecha RudolfKOS Krnov3 x
Stavař ErichIsotra team3 x
Švrčina MartinKVS Ekodivize3 x
Vaněk VáclavKVS Ekodivize3 x
21.Anderle RomanKOS Krnov2 x
Andrle MiroslavKumpáni2 x
Hrnčíř PavelSputnik2 x
Janák JanKVS Ekodivize2 x
Klech JosefOlympionici2 x
Kret LadislavHolki2 x
Podaná MichaelaMarastníci2 x
Slíva DavidLichnováci2 x
Štěpaník BedřichKumpáni2 x
Vavrečka Michal KOS Krnov2 x
31.Balušek JanSputnik1 x
Čubík OndřejLichnováci1 x
Chmelařová MiroslavaOlympionici1 x
Janek PetrWandráci1 x
Kalužová GabrielaOlympionici1 x
Kašpar PatrikMarastníci1 x
Kašparová JanaPyraně1 x
Kuchař PetrWandráci1 x
Lebeda JosefFlamengo Heřmanice1 x
Ondrusz PetrMarastníci1 x
Pobežal KajetánOlympionici1 x
Slepička JiříWandráci1 x
Stavařová MarkétaIsotra team1 x
Vašek PavelIsotra team1 x
Záhumenský LukášWandráci1 x
Zbořil TomášFlamengo Heřmanice1 x
Účast v nejlepší šestce - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Brňák DrahoslavLichnováci8 x
2.Opěla JanLichnováci7 x
3.Pecha RudolfKOS Krnov6 x
4.Hrnčíř PavelSputnik5 x
Hroza MarekKVS Ekodivize5 x
Chlebovský BohumírKOS Krnov5 x
Kučerka RobertSputnik5 x
Pluhař BedřichKOS Krnov5 x
9.Andrle PavelKumpáni4 x
Daranský PetrKOS Krnov4 x
Morávková AndreaHolki4 x
Procházka MiroslavPyraně4 x
13.Blokša PetrPyraně3 x
Maňásek JiříLichnováci3 x
Podaná MichaelaMarastníci3 x
Smejkalová MartinaHolki3 x
Štěpaník BedřichKumpáni3 x
Švrčina MartinKVS Ekodivize3 x
19.Anderle RomanKOS Krnov2 x
Čubík OndřejLichnováci2 x
Kalužová GabrielaOlympionici2 x
Kašparová JanaPyraně2 x
Pobežal KajetánOlympionici2 x
Slepička JiříWandráci2 x
Slíva DavidLichnováci2 x
Stanovský VítězslavIsotra team2 x
Stavař ErichIsotra team2 x
Stavařová MarkétaIsotra team2 x
Šindler JosefHolki2 x
30.Andrle MiroslavKumpáni1 x
Balušek JanSputnik1 x
Fadrná LucieMarastníci1 x
Janák MiloslavKumpáni1 x
Klech JosefOlympionici1 x
Kret LadislavHolki1 x
Pán VladimírIsotra team1 x
Střílka VlastimilFlamengo Heřmanice1 x
Vaněk VáclavKVS Ekodivize1 x
Vavrečka Michal KOS Krnov1 x
Zahradník PatrikMarastníci1 x
Zbořil TomášFlamengo Heřmanice1 x
Žerníček VlastislavWandráci1 x