Kola:
Tabulka - 1.liga
PořadíDružstvoUtkání2 body1 bod0 bodůPrůměrSkóreBody
1.KVS Ekodivize22001008,0016 : 44
2.Wandráci2200938,5014 : 64
3.Lichnováci11001038,0010 : 02
4.KOS Krnov2101924,0012 : 82
5.Isotra team2101972,5011 : 92
6.Pyraně2101868,009 : 112
7.Holki2101959,007 : 132
8.Marastníci1001912,002 : 80
9.Kačer team2002896,006 : 140
10.Double team2002897,503 : 170

Hráči, kteří odehráli alespoň 2/3 zápasů
Nejlepších 15 hráčů - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Slíva DavidLichnováci276
2.Švrčina MartinKVS Ekodivize273
3.Hroza MarekKVS Ekodivize270
4.Maňásek JiříLichnováci268
5.Zdražilová EvaDouble team267
6.Janák JanKVS Ekodivize266
7.Krupa PetrKačer team265
8.Pán VladimírIsotra team262
Pluhař BedřichKOS Krnov262
10.Hudák JiřKOS Krnov259
11.Šindler JosefHolki256
12.Pecha RudolfKOS Krnov255
13.Kuchař PetrWandráci254
14.Stanovský VítězslavIsotra team248
15.Brňák DrahoslavLichnováci247

Nejlepších 15 hráčů - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Slíva DavidLichnováci197
2.Pecha RudolfKOS Krnov194
3.Švrčina MartinKVS Ekodivize192
4.Pán VladimírIsotra team190
5.Maňásek JiříLichnováci185
Zdražilová EvaDouble team185
7.Kuchař PetrWandráci181
Morávková AndreaHolki181
9.Krupa PetrKačer team180
10.Stanovský VítězslavIsotra team178
11.Hroza MarekKVS Ekodivize177
12.Brňák DrahoslavLichnováci176
Janák JanKVS Ekodivize176
Janek PetrWandráci176
Pluhař BedřichKOS Krnov176
Nejlepších 15 hráčů - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Švrčina MartinKVS Ekodivize97
2.Hroza MarekKVS Ekodivize93
3.Hudák JiřKOS Krnov92
4.Janák JanKVS Ekodivize90
5.Krupa PetrKačer team88
6.Šindler JosefHolki87
7.Bártek DanielMarastníci86
Pán VladimírIsotra team86
Pluhař BedřichKOS Krnov86
10.Blokša PetrPyraně84
11.Maňásek JiříLichnováci83
12.Zdražilová EvaDouble team82
13.Kuchař PetrWandráci80
Opěla JanLichnováci80
15.Slíva DavidLichnováci79

Pro všechny hráče
Nejlepších 15 výkonů - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Slíva DavidLichnováci276
2.Švrčina MartinKVS Ekodivize273
3.Hroza MarekKVS Ekodivize270
4.Maňásek JiříLichnováci268
Švrčina MartinKVS Ekodivize268
6.Zdražilová EvaDouble team267
7.Janák JanKVS Ekodivize266
8.Krupa PetrKačer team265
9.Pán VladimírIsotra team262
Pluhař BedřichKOS Krnov262
11.Hudák JiřKOS Krnov259
12.Krupa PetrKačer team257
13.Šindler JosefHolki256
14.Hroza MarekKVS Ekodivize255
Pecha RudolfKOS Krnov255

Nejlepších 15 výkonů - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Slíva DavidLichnováci197
2.Pecha RudolfKOS Krnov194
3.Stavař ErichIsotra team192
Švrčina MartinKVS Ekodivize192
5.Pán VladimírIsotra team190
6.Maňásek JiříLichnováci185
Zdražilová EvaDouble team185
8.Kuchař PetrWandráci181
Morávková AndreaHolki181
10.Krupa PetrKačer team180
11.Fusko MiroslavWandráci179
12.Morávková AndreaHolki178
Stanovský VítězslavIsotra team178
Stavařová MarkétaIsotra team178
15.Hroza MarekKVS Ekodivize177
Nejlepších 15 výkonů - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Švrčina MartinKVS Ekodivize97
2.Hroza MarekKVS Ekodivize93
3.Hudák JiřKOS Krnov92
4.Janák JanKVS Ekodivize90
5.Krupa PetrKačer team88
Procházka FrantišekPyraně88
7.Hroza MarekKVS Ekodivize87
Šindler JosefHolki87
9.Bártek DanielMarastníci86
Pán VladimírIsotra team86
Pluhař BedřichKOS Krnov86
12.Blokša PetrPyraně84
13.Janák JanKVS Ekodivize83
Maňásek JiříLichnováci83
15.Zdražilová EvaDouble team82

Pro všechny hráče
Účast v nejlepší šestce - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Krupa PetrKačer team2 x
Švrčina MartinKVS Ekodivize2 x
3.Hroza MarekKVS Ekodivize1 x
Hudák JiřKOS Krnov1 x
Janák JanKVS Ekodivize1 x
Maňásek JiříLichnováci1 x
Pán VladimírIsotra team1 x
Pluhař BedřichKOS Krnov1 x
Slíva DavidLichnováci1 x
Zdražilová EvaDouble team1 x

Účast v nejlepší šestce - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Morávková AndreaHolki2 x
2.Fusko MiroslavWandráci1 x
Krupa PetrKačer team1 x
Kuchař PetrWandráci1 x
Maňásek JiříLichnováci1 x
Pán VladimírIsotra team1 x
Pecha RudolfKOS Krnov1 x
Slíva DavidLichnováci1 x
Stavař ErichIsotra team1 x
Stavařová MarkétaIsotra team1 x
Švrčina MartinKVS Ekodivize1 x
Zdražilová EvaDouble team1 x
Účast v nejlepší šestce - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Hroza MarekKVS Ekodivize2 x
2.Bártek DanielMarastníci1 x
Hudák JiřKOS Krnov1 x
Janák JanKVS Ekodivize1 x
Krupa PetrKačer team1 x
Kuchař PetrWandráci1 x
Pán VladimírIsotra team1 x
Pluhař BedřichKOS Krnov1 x
Procházka FrantišekPyraně1 x
Šindler JosefHolki1 x
Švrčina MartinKVS Ekodivize1 x