Kola:
Tabulka - 1.liga
PořadíDružstvoUtkání2 body1 bod0 bodůPrůměrSkóreBody
1.KVS Ekodivize5500981,0036 : 1410
2.Lichnováci5401955,6030 : 208
3.Isotra team5401989,8029 : 218
4.Kumpáni5302952,2029 : 216
5.Wandráci5203911,8028 : 224
6.KOS Krnov52031017,8025 : 254
7.Holki4103934,2515 : 252
8.Flamengo Heřmanice4103917,2512 : 282
9.Pyraně5104893,0022 : 282
10.Sputnik5104916,2014 : 362

Hráči, kteří odehráli alespoň 2/3 zápasů
Nejlepších 15 hráčů - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Andrle PavelKumpáni285
Kmentová MarkétaIsotra team285
Kučerka RobertSputnik285
4.Anderle RomanKOS Krnov284
Matějka MartinKVS Ekodivize284
6.Štěpaník BedřichKumpáni280
7.Chlebovský BohumírKOS Krnov279
8.Lebeda JosefFlamengo Heřmanice274
9.Hroza MarekKVS Ekodivize269
10.Čubík OndřejLichnováci268
Morávková AndreaHolki268
Slepička JiříWandráci268
13.Opěla JanLichnováci265
Vaněk VáclavKVS Ekodivize265
15.Brňák DrahoslavLichnováci264

Nejlepších 15 hráčů - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Matějka MartinKVS Ekodivize195
2.Kučerka RobertSputnik194
3.Andrle PavelKumpáni191
Čubík OndřejLichnováci191
Hroza MarekKVS Ekodivize191
6.Kmentová MarkétaIsotra team188
7.Anderle RomanKOS Krnov187
Lebeda JosefFlamengo Heřmanice187
Stanovský VítězslavIsotra team187
10.Dankovičová VendulaHolki185
Janák JanKVS Ekodivize185
Opěla JanLichnováci185
Pan VladimírIsotra team185
Štěpaník BedřichKumpáni185
15.Chlebovský BohumírKOS Krnov182
Nejlepších 15 hráčů - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Anderle RomanKOS Krnov103
2.Matějka MartinKVS Ekodivize99
3.Slepička JiříWandráci98
4.Chlebovský BohumírKOS Krnov97
Kmentová MarkétaIsotra team97
Opěla JanLichnováci97
Vaněk VáclavKVS Ekodivize97
8.Janák MiloslavKumpáni96
Kučerka RobertSputnik96
10.Brňák DrahoslavLichnováci95
Hroza MarekKVS Ekodivize95
Štěpaník BedřichKumpáni95
13.Andrle PavelKumpáni94
14.Čubík OndřejLichnováci93
Morávková AndreaHolki93

Pro všechny hráče
Nejlepších 15 výkonů - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Pluhař BedřichKOS Krnov293
2.Andrle PavelKumpáni285
Kmentová MarkétaIsotra team285
Kučerka RobertSputnik285
5.Anderle RomanKOS Krnov284
Matějka MartinKVS Ekodivize284
7.Vojtek RomanLichnováci281
8.Kučerka RobertSputnik280
Štěpaník BedřichKumpáni280
10.Chlebovský BohumírKOS Krnov279
11.Anderle RomanKOS Krnov275
12.Kučerka RobertSputnik274
Lebeda JosefFlamengo Heřmanice274
14.Hrnčíř Pavel ml.Sputnik269
Hroza MarekKVS Ekodivize269

Nejlepších 15 výkonů - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Matějka MartinKVS Ekodivize195
2.Gusty MarcelKOS Krnov194
Kučerka RobertSputnik194
4.Andrle PavelKumpáni191
Čubík OndřejLichnováci191
Hroza MarekKVS Ekodivize191
7.Hrnčíř Pavel ml.Sputnik189
Kučerka RobertSputnik189
9.Kmentová MarkétaIsotra team188
10.Anderle RomanKOS Krnov187
Lebeda JosefFlamengo Heřmanice187
Stanovský VítězslavIsotra team187
13.Krejčiřík MichalKVS Ekodivize186
14.Dankovičová VendulaHolki185
Janák JanKVS Ekodivize185
Nejlepších 15 výkonů - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Pluhař BedřichKOS Krnov112
2.Anderle RomanKOS Krnov103
3.Matějka MartinKVS Ekodivize99
4.Anderle RomanKOS Krnov98
Slepička JiříWandráci98
Vojtek RomanLichnováci98
7.Chlebovský BohumírKOS Krnov97
Kmentová MarkétaIsotra team97
Opěla JanLichnováci97
Vaněk VáclavKVS Ekodivize97
11.Janák MiloslavKumpáni96
Kučerka RobertSputnik96
13.Brňák DrahoslavLichnováci95
Hroza MarekKVS Ekodivize95
Štěpaník BedřichKumpáni95

Pro všechny hráče
Účast v nejlepší šestce - kolky
JménoDružstvoVýkon
1.Anderle RomanKOS Krnov3 x
Hroza MarekKVS Ekodivize3 x
Kučerka RobertSputnik3 x
4.Andrle MiroslavKumpáni2 x
Čubík OndřejLichnováci2 x
Chlebovský BohumírKOS Krnov2 x
Kmentová MarkétaIsotra team2 x
Matějka MartinKVS Ekodivize2 x
Opěla JanLichnováci2 x
10.Andrle PavelKumpáni1 x
Hrnčíř Pavel ml.Sputnik1 x
Kašparová JanaPyraně1 x
Lebeda JosefFlamengo Heřmanice1 x
Maňásek JiříLichnováci1 x
Morávková AndreaHolki1 x
Pluhař BedřichKOS Krnov1 x
Slepička JiříWandráci1 x
Stanovský VítězslavIsotra team1 x
Štěpaník BedřichKumpáni1 x
Vaněk VáclavKVS Ekodivize1 x
Vojtek RomanLichnováci1 x

Účast v nejlepší šestce - plné
JménoDružstvoVýkon
1.Matějka MartinKVS Ekodivize3 x
2.Anderle RomanKOS Krnov2 x
Kmentová MarkétaIsotra team2 x
Kučerka RobertSputnik2 x
Vojtek RomanLichnováci2 x
6.Andrle PavelKumpáni1 x
Borský JiříKumpáni1 x
Čubík OndřejLichnováci1 x
Dankovičová VendulaHolki1 x
Daranský PetrKOS Krnov1 x
Gusty MarcelKOS Krnov1 x
Hrnčíř Pavel ml.Sputnik1 x
Hroza MarekKVS Ekodivize1 x
Chlebovský BohumírKOS Krnov1 x
Janák JanKVS Ekodivize1 x
Karlovský MilanFlamengo Heřmanice1 x
Kašpar JosefPyraně1 x
Krejčiřík MichalKVS Ekodivize1 x
Lebeda JosefFlamengo Heřmanice1 x
Maňásek JiříLichnováci1 x
Opěla JanLichnováci1 x
Pan VladimírIsotra team1 x
Pecha RudolfKOS Krnov1 x
Pluhař BedřichKOS Krnov1 x
Slepička JiříWandráci1 x
Stanovský VítězslavIsotra team1 x
Štěpaník BedřichKumpáni1 x
Účast v nejlepší šestce - dorážka
JménoDružstvoVýkon
1.Anderle RomanKOS Krnov2 x
Čubík OndřejLichnováci2 x
Hroza MarekKVS Ekodivize2 x
Kmentová MarkétaIsotra team2 x
Kučerka RobertSputnik2 x
Matějka MartinKVS Ekodivize2 x
Opěla JanLichnováci2 x
Štěpaník BedřichKumpáni2 x
9.Andrle PavelKumpáni1 x
Brňák DrahoslavLichnováci1 x
Chlebovský BohumírKOS Krnov1 x
Janák MiloslavKumpáni1 x
Kašpar JosefPyraně1 x
Kašparová JanaPyraně1 x
Maňásek JiříLichnováci1 x
Pan VladimírIsotra team1 x
Pluhař BedřichKOS Krnov1 x
Slepička JiříWandráci1 x
Stavař ErichIsotra team1 x
Vaněk VáclavKVS Ekodivize1 x
Vojtek RomanLichnováci1 x
Záhumenský LukášWandráci1 x